کل 424 امروز 0
 • تاریخ : یکشنبه - ۳ - تیر - ۱۴۰۳
 • برابر با : Sunday - 23 - June - 2024
 • ساعت :

  ساندویچ سرد و گرم خانگی

  طرز تهیه سوسیس بندری
  1403/02/09

  طرز تهیه سوسیس بندری

  طرز تهیه سوسیس بندری خانگی یکی از پرطرفدار ترین رسپی های این غذای نوستالزی و خاطره انگیز است که معروف ترین دستور طرز تهیه سوسیس بندری ابادانی است که به روش ابادانی طعم ویژه و عالی خواهد داشت. در ادامه به طور کامل طرز تهیه سوسیس بندری با قارچ و سیب زمینی را به شما آموزش داده ایم.

  دستور پخت ساندویچ مرغ
  1403/01/14

  دستور پخت ساندویچ مرغ

  دستور پخت ساندویچ مرغ با قارچ مرغ قابلیت پختن در اشکال و طرزهای گوناگونی را دارد، و این خوراکی خوش طعم به اندازه‌ای دستورهای آشپزی متفاوتی دارد که برای انواع مراسم و دورهمی‌ها قابل استفاده است. از مرغ به شیوه‌هایی نظیر خورشت، شکم‌پر، گریل، ساندویچ مرغ و بسیاری دیگر می‌توان بهره برد. ساندویچ مرغ به […]

  طرز تهیه نان برگر
  1402/12/02

  طرز تهیه نان برگر

  نان برگر کوچک که در خانه با مواد اولیه ساده و راحتی می توان پخت بیشتر کارایی برای مهمانی ها و به عنوان پیش غذا دارد اما نان برگر فرانسوی که اندازه آن از نان همبرگر مینی و نان همبرگر کوچک بزرگتر است می تواند به عنوان یک نان برای وعده اصلی مورد استفاده قرار گیرد.

  طرز تهیه پنینی گوشت
  1402/10/27

  طرز تهیه پنینی گوشت

  پنینی گوشت چیست؟پنینی گوشت، یکی از غذاهای بسیار لذیذ و محبوب در رستوران‌ها است که با استفاده از ترکیبات متنوع و انتخاب دقیق مواد تهیه می‌شود.طرز تهیه پنینی رست بیف یکی از پرطرفدار ترین رسپی های این غذاست که در ادامه به شما اموزش می دهیم.

  طرز تهیه استرامبولی ایتالیایی لذیذ و خوشمزه
  1402/10/04

  طرز تهیه استرامبولی ایتالیایی لذیذ و خوشمزه

  استرامبولی را می توانید به شکل ها و با مواد مختلف درست کنید.اگر بخواهیم به انواع مختلف استرامبولی اشاره کنیم میتوان : اسرامبولی مرغ و اسفناج، استرامبولی گوشت و پنیر و ... که در ادامه طرز تهیه استرامبولی ایتالیایی و حتی خمیر استرامبولی را خواهید خواند.

  طرز تهیه سمبوسه در هواپز
  1402/04/13

  طرز تهیه سمبوسه در هواپز

  طرز تهیه سمبوسه تنوری و ترد یکی از غذاهای خوشمزه و محلی است که طرفداران بسیاری دارد.سمبوسه با توجه به طرفداران بسیاری که دارد برای گیاهخواران طرز تهیه سمبوسه بدون گوشت می تواند یک گزینه عالی باشد.در ادامه طرزتهیه سمبوسه در هواپز که پرطرفدار ترین دستور پخت غذا با سرخ کن بدون روغن فیلیپس است را آموزش می دهیم.

  برو بالا